0

Написати відгук

5.0
4 відгука
Сортування:
Вже декілька разів наштовхувався у стрічці на дуже позитивні відгуки щодо цукерок від Oleg Soloviov
На днях мене добила Олександра Фоя Не сила вже була терпіти і я замовив асорті. Що я можу сказати?
Ви колись тисли руку Соросу?
Який зійшов з небес.
І дає вам грант.
Ось десь такі відчуття викликають ці кондитерські міні-шедеври! А ще це цукерки з бельгійського шоколаду у поєднанні з різними сортами сиру. Дякую автору за якісний товар!
Відповісти
Реклама сейчас будет. Но реклама не какого-то там чего-то, а испытанного на себе.
Конфеты. Шоколадные. С сыром. От Олег Соловьёв (Oleg Soloviov)
Вот честно - для меня всё это в целом - дичь. Я вообще не люблю сладкое, совершенно не ем шоколад, а сыр совать в конфеты - это какое-то кощунство. Патамушта сыр- это хорошо, а конфеты - это плохо.
Ну, думаю, ок, ладно, не съем я, так сточит моё сладкоежное семейство, они вообще пылесосят всё, что плохо лежит, а шоколадные конфеты всегда лежат вызывающе плохо.
Відповісти
Є на світі дві речі, які можна з'їсти, і від яких я не відмовлюся за жодних обставин.
Це сир і шоколад.
А якщо це все поєдналося у одну гармонійну і при цьому шалену композицію — то й поготів. Вже не вперше в моєму домі ці справжні кулінарно-мистецькі витвори від Oleg Soloviov, сирного шоколадоманіяка, як він себе називає.
Деякі гурмани їдять ці цукерки під вино або каву, а я, як справжнсінький нркмн, їм їх просто так, хапаю з коробки і тікаю в темний куток, щоб ніхто не забрав, і там смакую повільно, закотивши очі під лоба від насолоди.
Спробуйте й ви, якщо ще ні.
Відповісти
А вы себе придумываете награды, когда вы молодцы? Я сегодня была абсолютно молодец!)))
И награда у меняяяяя - волшебная: сыр в шоколаде! Мне просто очень надо с вами поделиться - это какая-то совершенно сказочная вещь!!!! Это совершенно сказочный Олег Соловьёв берет 100500 видов разных сыров, а потом еще орехи, сухофрукты, фрукты, ягоды, свежевыжатые соки, кофе и еще кучу всего, каким-то сказочным образом это комбинирует и заливает шоколадом!!!
В общем, нет такого сыра, который он бы не смог закатать в конфеты))) Если вы тоже сырный и шоколадный маньяк, а еще и были молодец... 😉 то это наш с вами рай...)
Відповісти
Вгору